لامپ ال ای دی ۶ وات دلتا مدل هالوژن پایه GU10

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل هالوژنی عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۶ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۵۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند. 

سرپیچ: E27  

موجود در رنگهای آفتابی و مهتابی

لامپ ال ای دی ۷ وات دلتا مدل کلاسیک پایه E27

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل کلاسیک عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۷ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۷۵۰لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ ال ای دی ۷ وات دلتا مدل اشکی پایه E14 بسته ۱۰ عددی

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل اشکی عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۷ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۵۶۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.

لامپ ال ای دی ۹ وات دلتا پایه E27

از آنجا که امروزه توجه به مصرف انرژی‌ها به‌خصوص انرژی الکتریکی از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده از لوازم برقی کم‌مصرف امری اجتناب ناپذیر محسوب می‌شود. از این رو شرکت‌های تولید کننده این لوازم، سعی در طراحی و تولید لوازمی با مصرف کم‌تر دارند. از جمله‌ی این لوازم پرکابرد در هر مکانی لامپ‌ها هستند. لامپ ۹ وات دلتا محصولی مناسب برای تامین نور و ایجاد روشنایی است که از مصرف کمی برخوردار است. این لامپ که از فناوری LED برخوردار بوده، توان مصرفی معادل ۹ وات دارد و با این میزان مصرف میزان ۸۳۰ لومن روشنایی ایجاد می‌کند. این مدل حبابی شکل است و از پایه‌ی E27 بهره می‌برد. این نوع پایه رایج‌ترین نوع پایه در لامپ‌ها است که معمولا لامپ‌های حبابی رشته‌ای از این نوع پایه برخوردار هستند. این لامپ با توجه به میزان مصرف و قدرت نوردهی که دارد در رده‌ی انرژی A+ قرار گرفته است.

لامپ ال ای دی ۱۲ وات دلتا مدل کلاسیک پایه E27 بسته ۵ عددی

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل کلاسیک عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۱۲‌وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۱۵۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ ال ای دی ۱۵ وات دلتا مدل کلاسیک پایه E27

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل کلاسیک عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۱۵ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۱۷۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ ال ای دی ۱۷ وات دلتا مدل اطلس پایه E27

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل اطلس عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۱۷ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۱۲۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ ال ای دی ۲۰ وات دلتا مدل اطلس پایه E27

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل اطلس عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۲۰ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۱۶۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ ال ای دی ۲۰ وات دلتا مدل کلاسیک پایه E27

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل کلاسیک عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۲۰ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۲۰۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ ال ای دی ۳۰ وات دلتا مدل اطلس پایه E27

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل اطلس عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۳۰ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۲۴۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ LED دلتا ۳۰ وات حبابی (قارچی) آفتابی

لامپ ۳۰ وات قارجی با سر پیچ E27

۲۷۰۰لومن.دارای حباب مات. نور آفتابی (۳۰۰۰k)و مهتابی(۶۵۰۰k)

لامپ ال ای دی ۴۰ وات دلتا مدل اطلس پایه E27

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل اطلس عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۴۰ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۳۷۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ LED دلتا ۵۰ وات حبابی (قارچی) آفتابی

لامپ ۵۰ وات قارجی با سر پیچ E27

۴۵۰۰لومن.دارای حباب مات. نور آفتابی (۳۰۰۰k)و مهتابی(۶۵۰۰k)

لامپ ال ای دی ۵۰ وات دلتا مدل اطلس پایه E27

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل اطلس عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۵۰ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۵۵۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ ال ای دی ۹۰ وات دلتا مدل اطلس پایه E40

شرکت لامپ دلتا (Delta) با دو دهه فعالیت در زمینه محصولات الکترونیکی و روشنایی توانسته است با کسب استاندارد ملی ایران و ISO 9001:2008 و استاندارد CE اروپا بر کیفیت خود صحه گذاشته و انتخاب این واحد صنعتی به عنوان واحد نمونه استاندارد خود گواه کیفیت بالای محصولات دلتا است.لامپ ال.ای.دی (LED) دلتا که ملاحضه می کنید با مدل اطلس عرضه می شود. که دارای توان مصرفی ۹۰ وات است، با توجه به قدرت بالای نور دهی و مصرف بسیار کم این محصول در رده +‌A قرار می گیرد.شار نوری این محصول ۹۰۰۰ لومن بوده که توسط سازمان استاندارد اندازه گیری شده و پس از گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود و از عمر بسیار طولانی برخوردار است.تمامی محصولات لامپ دلتا فاقد هرگونه اشعه ماورا بنفش (UV) بوده که هیچ آسیبی به چشم و پوست وارد نمی کند.حباب این لامپ استحکام بالایی دارد و به‌راحتی نمی‌شکند؛ ازاین‌رو می‌توان از آن برای تامین نور اتاق کودکان و محل‌هایی که احتمال ضربه خوردن لامپ وجود دارد استفاده کرد.

لامپ ۱۸ وات کم مصرف دلتا پیچی

لامپ ۱۸ وات کم مصرف دلتا پیچی

موجود در رنگهای آفتابی و مهتابی

سرپیچ: E27

لامپ ۲۵ وات کم مصرف دلتا پیچی

لامپ ۲۵ وات کم مصرف دلتا پیچی

سرپیچ: E27  

موجود در رنگهای آفتابی و مهتابی

لامپ ۳۰ وات کم مصرف دلتا پیچی

لامپ ۳۰ وات کم مصرف دلتا پیچی

سرپیچ: E27  

موجود در رنگهای آفتابی و مهتابی

لامپ ۴۰ وات کم مصرف دلتا نیم پیچ

لامپ ۴۰ وات کم مصرف دلتا نیم پیچ

سرپیچ: E27  

موجود در رنگهای آفتابی و مهتابی

لامپ ۵۵ وات کم مصرف دلتا پیچی

لامپ ۵۵ وات کم مصرف دلتا پیچی

سرپیچ: E27  

موجود در رنگهای آفتابی و مهتابی

لامپ ۸۰ وات کم مصرف دلتا پیچی

لامپ ۸۰ وات کم مصرف دلتا پیچی

سرپیچ: E27  

موجود در رنگهای آفتابی و مهتابی

لامپ ۱۰۵ وات کم مصرف دلتا نیم پیچ

لامپ ۸۰ وات کم مصرف دلتا نیم پیچ

سرپیچ: E27  

موجود در رنگهای آفتابی و مهتابی

لامپ ۱۰۵ وات کم مصرف دلتا اتحاد

لامپ ۱۰۵ وات کم مصرف دلتا اتحاد

لامپ ال ای دی فیلامنتی ۵ وات هالی استار مدل CA35T اشکی پایه E14 بسته ۵ عددی

 • شکل ظاهری شمعی , اشکی
 • توان۵ وات
 • بازه توان مصرفیتا ۵ وات
 • میزان روشنایی۵۲۰ لومن
 • ولتاژ۲۴۰~۲۲۰ ولت
 • ابعاد۱۱.۸ × ۳.۵ سانتی‌متر
 • وزن۱۵ گرم
 • نوع پایهE14
 • طول عمر۱۵۰۰۰ ساعت
 • جنس محافظشیشه
 • زاویه نوردهی۳۶۰ درجه
 • رده انرژی+A
 • فرکانس عملکرد۵۰-۶۰ هرتز
 • شاخص رندر رنگ (CRI | Ra>80)
 • دمای رنگ آفتابی | ۳۰۰۰K
 • دمای رنگ آفتابی | ۶۵۰۰K
 • مصرف انرژی پایین و کاهش هزینه‌های انرژی
 • گرمای تولید شده ناچیز در مقایسه با سایر منابع روشنایی
 • LED‌ ها فاقد مواد جیوه بوده و باعث آلودگی محیط زیست نمی‌شوند
 • مقاومت بالا در برابر خاموش و روشن شدن زیاد
 • مقاومت در برابر ضربه و شوک‌های مکانیکی
 • روشن شدن آنی

لامپ ال ای دی ۷ وات هالی استار مدل هالوژنی پایه GU10

 • شکل ظاهری هالوژن
 • توان۷ وات
 • بازه توان مصرفی۵.۵ تا ۱۰ وات
 • میزان روشنایی۶۰۰ لومن
 • ولتاژ۲۲۰ ولت
 • ابعاد۶×۶ سانتی‌متر
 • وزن۵۰ گرم
 • نوع پایهGU10
 • طول عمر۲۵۰۰۰ ساعت
 • زاویه نوردهی۳۵ درجه
 • رده انرژی+A
 • فرکانس عملکرد۵۰-۶۰ هرتز
 • فاقد اشعه‌ی UV و مادون قرمز IR
 • – دارای پایه‌ی اتصال GU10
 • – سازگار با همه‌ی شرایط آب و هوایی
 • – فاقد مواد خطرناک همچون جیوه و سرب
 • – بیش از ۸۵ % در مصرف انرژی
 • – جایگزین مناسب برای لامپ‌های التهابی
 • – نوردهی معادل یک لامپ ۵۰ واتی حرارتی
 • -همراه با یک عدد سوکت GU10

لامپ ال ای دی ۷ وات هالی استار مدل اشکی پایه E14

 • شکل ظاهری شمعی , اشکی
 • توان ۷ وات
 • بازه توان مصرفی ۵.۵ تا ۱۰ وات
 • میزان روشنایی ۶۵۰ لومن
 • ولتاژ ۲۲۰-۲۴۰ ولت
 • ابعاد ۳.۷×۳.۷×۱۴.۱ سانتی‌متر
 • وزن ۳۵ گرم
 • نوع پایه E14
 • طول عمر۱۵۰۰۰ ساعت
 • محافظ دارد
 • جنس محافظ شیشه
 • رده انرژی +A
 • فرکانس عملکرد ۵۰-۶۰ هرتز

لامپ ال ای دی ۷ وات هالی استار مدل A55 پایه E27

 • شکل ظاهری حبابی
 • توان ۷ وات
 • بازه توان مصرفی ۵.۵ تا ۱۰ وات
 • میزان روشنایی ۶۳۰ لومن
 • ولتاژ ۲۴۰~۲۲۰ ولت
 • ابعاد ۱۰.۴ × ۵.۵ سانتی‌متر
 • وزن ۵۰ گرم
 • نوع پایه E27
 • طول عمر ۱۵۰۰۰ ساعت
 • جنس محافظ پلاستیک
 • زاویه نوردهی ۱۸۰ درجه
 • رده انرژی +A
 • فرکانس عملکرد ۵۰-۶۰ هرتز

لامپ ال ای دی ۹ وات هالی استار مدل A60 پایه E27

 • شکل ظاهری حبابی
 • توان۹ وات
 • بازه توان مصرفی۵.۵ تا ۱۰ وات
 • میزان روشنایی۵۲۰ لومن
 • ولتاژ۲۲۰ ولت
 • ابعاد۶×۱۱ سانتی‌متر
 • وزن۹۰ گرم
 • نوع پایهE27
 • طول عمر۲۵۰۰۰ ساعت
 • زاویه نوردهی۱۸۰ درجه
 • رده انرژی+A
 • فرکانس عملکرد۵۰-۶۰ هرتز
 • – مقاوم در برابر ضربه
 • – دارای دمای کارکرد بین ۲۰- تا ۴۰ درجه‌ی سانتی‌گراد
 • – جایگزین لامپ ۲۵ وات رنگی التهابی
 • – فاقد اشعه‌ی فرابنفش و مادون قرمز
 • – عاری از مواد خطرناک جیوه و سرب

لامپ ال ای دی ۹ وات هالی استار مدل A60 پایه E27

 • شکل ظاهری حبابی
 • توان۹ وات
 • بازه توان مصرفی۵.۵ تا ۱۰ وات
 • میزان روشنایی۸۴۰ لومن
 • ولتاژ۲۲۰ ولت
 • ابعاد۱۱ × ۶ سانتی‌متر
 • وزن۱۰۰ گرم
 • نوع پایهE27
 • طول عمر۲۵۰۰۰ ساعت
 • محافظ ندارد
 • زاویه نوردهی۲۴۰ درجه
 • رده انرژی+A
 • فرکانس عملکرد۵۰-۶۰ هرتز

لامپ ال ای دی ۱۲ وات هالی استار پایه E27

 • شکل ظاهری حبابی
 • توان۱۲ وات
 • بازه توان مصرفی۱۰.۵ تا ۲۰ وات
 • میزان روشنایی۱۰۸۰ لومن
 • ولتاژ۲۲۰-۲۴۰ ولت
 • ابعادقطر: ۶.۵ ، ارتفاع: ۱۲.۴ سانتی‌متر سانتی‌متر
 • وزن۶۰ گرم
 • نوع پایهE27
 • طول عمر۲۵۰۰۰ ساعت
 • زاویه نوردهی۲۴۰ درجه
 • رده انرژی+A
 • فرکانس عملکرد۵۰-۶۰ هرتز هرتز

لامپ ال ای دی ۱۵ وات هالی استار مدل A70 پایه E27

 • شکل ظاهری حبابی
 • توان۱۵ وات
 • بازه توان مصرفی۱۰.۵ تا ۲۰ وات
 • میزان روشنایی۱۳۵۰ لومن
 • ولتاژ۲۲۰ ولت
 • ابعاد۷ × ۱۳ سانتی‌متر
 • وزن۱۰۰ گرم
 • نوع پایهE27
 • طول عمر۲۵۰۰۰ ساعت
 • محافظندارد
 • زاویه نوردهی۲۴۰ درجه
 • رده انرژی+A
 • فرکانس عملکرد۵۰-۶۰ هرتز

لامپ ال ای دی ۲۰ وات هالی استار مدل A80 پایه E27

 • شکل ظاهری حبابی
 • توان ۲۰ وات
 • بازه توان مصرفی ۱۰.۵ تا ۲۰ وات
 • میزان روشنایی ۱۸۰۰ لومن
 • ولتاژ۲۲۰-۲۴۰ ولت
 • ابعاد ۸X15.3 سانتی‌متر
 • وزن ۱۳۰ گرم
 • نوع پایه E27
 • طول عمر۱۵۰۰۰ ساعت
 • محافظ ندارد
 • زاویه نوردهی ۲۴۰ درجه
 • رده انرژی +A

لامپ ال ای دی ۳۰ وات هالی استار مدل UFO پایه E27

 • شکل ظاهری فلت , چتری
 • توان ۳۰ وات
 • بازه توان مصرفی ۲۱ تا ۵۰ وات
 • میزان روشنایی ۲۴۵۰ لومن
 • ولتاژ ۲۲۰ ولت
 • ابعاد ۱۳×۱۲ سانتی‌متر
 • وزن ۳۰۰ گرم
 • نوع پایه E27
 • طول عمر۲۵۰۰۰ ساعت
 • زاویه نوردهی ۲۴۰ درجه
 • رده انرژی +A
 • فرکانس عملکرد ۵۰-۶۰ هرتز

لامپ ال ای دی ۵۰ وات هالی استار مدل UFO پایه E27

 • شکل ظاهری فلت , چتری
 • توان۵۰ وات
 • بازه توان مصرفی۲۱ تا ۵۰ وات
 • میزان روشنایی۴۲۵۰ لومن
 • ولتاژ۲۲۰ ولت
 • ابعاد۱۸ × ۱۵ سانتی‌متر
 • وزن۳۰۰ گرم
 • نوع پایهE27
 • طول عمر۲۵۰۰۰ ساعت
 • محافظندارد
 • زاویه نوردهی۲۴۰ درجه
 • رده انرژی+A
 • فرکانس عملکرد۵۰-۶۰ هرتز

لامپ ال ای دی ۷۵ وات هالی استار مدل T135 پایه E40

 • شکل ظاهری حبابی
 • توان۷۵ وات
 • بازه توان مصرفی۵۱ تا ۷۵ وات
 • میزان روشنایی۶۴۵۰ لومن
 • ولتاژ۲۲۰ ولت
 • ابعاد۲۵×۱۳ سانتی‌متر
 • وزن۵۰۰ گرم
 • نوع پایهE40
 • طول عمر۲۵۰۰۰ ساعت
 • زاویه نوردهی۱۸۰ درجه
 • رده انرژی+A
 • فرکانس عملکرد۵۰-۶۰ هرتز

لامپ ال ای دی ۷۵ وات هالی استار مدل Flower پایه E27

 • شکل ظاهری فلت
 • توان۷۵ وات
 • بازه توان مصرفی۵۱ تا ۷۵ وات
 • میزان روشنایی۵۲۵۰ لومن
 • ولتاژ۲۲۰ ولت
 • ابعاد۳۰ × ۱۰ سانتی‌متر
 • وزن۴۰۰ گرم
 • نوع پایهE27
 • طول عمر۲۵۰۰۰ ساعت
 • محافظ ندارد
 • زاویه نوردهی۲۴۰ درجه
 • رده انرژی+A
 • فرکانس عملکرد۵۰-۶۰ هرتز

لامپ ال ای دی ۱۵۰ وات هالی استار مدل T-Bulb پایه E40

 • شکل ظاهری حبابی
 • توان ۱۵۰ وات
 • بازه توان مصرفی بالای ۱۰۰ وات
 • میزان روشنایی ۱۲۹۰۰ لومن
 • ولتاژ ۲۲۰-۲۴۰ ولت
 • ابعاد ۲۸*۱۶ سانتی‌متر
 • وزن ۲۰۰۰ گرم
 • نوع پایه E40
 • طول عمر۱۵۰۰۰ ساعت
 • محافظ دارد
 • جنس محافظ پلاستیک
 • زاویه نوردهی ۳۶۰ درجه
 • رده انرژی A
 • فرکانس عملکرد ۵۰-۶۰ هرتز